proces

Jak postupuji

 
Poznání

Na začátku zjistíme, jak na tom jste. Popovídáme si o vašich cílech a záměrech, nahlédneme do hlav vašich zákazníků a zanalyzujeme dostupná data. Pochopím váš byznys, vyzpovídáme vaše aktuální i potenciální zákazníky, projdeme spolu váš brand, marketing i firemní strategii.
 

 
Strategie

Díky poznání vašeho podnikání, obchodních cílů a potřeb vašich zákazníků navrhnu nejlepší strategii a následně dodám koncept konkrétního řešení. Tvorba person a definice cílové skupiny uživatelů.
 

 
Wireframe

Koncept přetavím do podoby wireframu či interaktivního prototypu, který společně s vašimi zákazníky otestujeme. Jen tak totiž zjistíme, jestli je navrhovaná cesta správná.
 

 
Design

Po dokončení wireframů se pustím do tvorby grafiky. Vizuálně vycházím z moodboardu, firemní identity nebo dalších podkladů, které společně připravíme. Velký důraz přikládám také na funkční grafiku. Výsledný produkt se má nejen líbit, ale musí být přehledný a pohodlný na ovládání.
 

 
Předání

Vývojářům a kodérům předám veškeré podklady či assety pro implementaci designu a v průběhu vývoje jsem plně dostupný pro kontrolu produktu nebo konzultace.