o mně

Jsem designér z Brna, který tvoří produkty přinášející hodnoty a zisk. Chci posouvat dále sebe i své klienty. Nové výzvy hledám v inovacích a chytrých řešeních.

Spolupráce

 
Jsem otevřen dlouhodobé a intenzivní spolupráci. Není pro mne problém nastoupit do již rozjetého projektu a rychle se do něj adaptovat. Jsem členem Asociace UX, sleduji novinky v oboru, pravidelně jezdím na oborová školení, konference a workshopy. Nepracuji pro vaši konkurenci a ctím 100% mlčenlivost. Často pracuji na neveřejných projektech a s citlivými údaji.

Mým typickým klientem je startup, agentura nebo korporace. Nejčastěji na projektech úzce spolupracuji s product ownery, což může být produktový manažer, zakladatel startupu nebo přímo CEO.

 
Podporuji

 
Rád se podílím na nepracovních aktivitách, které mi dodávají smysl života. I proto jsem Dobrým andělem a pravidelně jej podporuji. Pro Dobrého anděla jsem rovněž navrhoval design mobilní aplikace. Ta spojuje Dobré anděly s rodinami, které potřebují pomoc. Aplikace si v soutěži Mobilní aplikace roku 2014 odnesla druhé místo v kategorii Aplikace pro lepší svět.

Také chci aby se nám v Česku dobře žilo, a český stát efektivně hospodařil s vybranými daněmi. Podporuji portál Hlídač státu, který například pomáhá identifikovat plýtvání a zneužití moci v úřadech.

Jsem členem